Hizmetlerimiz

Asansör Montaj-Periyodik Bakım-Revizyon ve Arıza Çözümleri

Ürünlerimiz

Bir asansör için gerekli olan tüm üst ve alt segment ürünler.

1996 Yılından Günümüze

1996 yılında Ankara da  Kaleli Asansör  San. ve Tic. Ltd. Şti. operasyon binası ve depo alanlarının bulunduğu 1500 m²’lik merkez binasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Her tür kapasitede elektrikli ve hidrolik asansörlerin tasarımı, montajı, servis ve bakımı konularında 30 yıla yakın deneyimi ile hatasız ve üstün nitelikli hizmet sunmaktadır.

Güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek; ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde, AB teknik mevzuatı 95/16/EC sayılı asansör direktifine uygun faaliyet göstermektedir.

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj ve servis sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek problemleri kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz, siz mutlu müşterilermiz için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş neticesinin sonucunda  müşterilerimizin bizi  bir başka kişilere tavsiye etmesidir.

Misyonumuz

İleri teknoloji sayesinde inşaa edilen yapılar dikey olarak büyümektedir, bunun sonucunda taşıyıcıların da önemi artmış bulunmaktadır. Yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, sürekli gelişmeye açık bir şirket olarak biz de sizler için yüksek konforlu kaliteli güvenli taşıyıcılar inşa edip hizmetinize sunuyoruz.

Güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek; ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde, AB teknik mevzuatı 95/16/EC sayılı asansör direktifine uygun faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

 1996 yılından bu zamana kadar içinde bulunmuş olduğumuz sektörün eksikliklerini, hatalarını, gözlemleyerek kendimizi sürekli yenileyerek inşaa ettiğimiz taşıyıcıların kalitesiyle, güvenliğiyle ve konforuyla sektöre damgamızı vurmak. İnsan hayatından daha önemli hiçbirşey olmadığı prensibiyle taşıyıcı  asansörlerimizi inşa ederken güvenliği ön plana alıp konfor ve kaliteyi  de birlikte sunuyoruz bu prensipler ilkesinde yapı inşası ile iştigal eden bir nevi iş ortağı olduğumuz firmaların taşıyıcı noktasında çözüm ortağı olup nihayetinde son kullanıcıların maksimum memnuniyetini sağlayan bir firma olmak bizim en büyük hedefimizdir.